Všetky nehnuteľnosti

Všetky nehnuteľnosti

Pozemok, Giraltovce
Zobraziť
Predaj
Pozemok
Giraltovce
Cena : 35 000 €
Stavebný pozemok na predaj v centre mesta Giraltovce. Výmera pozemku je 380 m2. 
Rozmery pozemku:
šírka pri prístupovej ceste .................. 18,5m
dlžka .............................................. 20,5m
Dostupné sú všetky inžinierske siete. Na pozemku sa nachádza stará stavba (nevhodná na rekonštrukciu). Podľa UPN mesta Giraltovce je pozemok lokalizovaný ako plocha občianskej vybavenosti.
Zobraziť
Byt, Bardejov
Zobraziť
Predaj
Byt
Bardejov
Cena : Kontaktujte nás
Hľadáme byty na predaj v Bardejove.
Nájdete nás na adrese:
Hurbanova 18, 085 01 Bardejov
tel.: 0907 914 700
Zobraziť
Pozemok, Bardejov - REZERVOVANÉ
Zobraziť
Predaj
Pozemok
Bardejov
Cena : 39 000 €
Pozemok na predaj v Bardejove (Bardejovská Zábava). Výmera parcely je 1 290 m2 a je v tvare nepravidelného obdĺžnika. Predná časť pozemku je na rovine a má šírku 20 m. Dĺžka pozemku je 59 m a cca v druhej tretine prechádza do mierneho svahu. Západná časť parcely má 27 m. Vstup je z asfaltovej cesty (juhovýchod). Dostupná je prípojka elektriny, kanalizácie a plynu. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu.
Zobraziť
Byt 2,5 izbový, Bardejov - PREDANÉ
Zobraziť
Predaj
Byt
Bardejov
Cena : 55 000 €
Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt na Komenského ul. v Bardejove. Byt je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2014. Všetky stavebné komponenty sú nové vrátane elektroinštalácie, vodovodných a odpadových potrubí. Všetky izby a miestnosti sú vo výbornom stave. 

Popis použitých materiálov: 
- podlahy sú pokryté kvalitným laminátom, v kúpeľni a na chodbe je keramická dlažba
- steny sú vystierkované a ošetrené maliarskym náterom
- stropy sú pekne upravené lištami
- okná boli vymenené za plastové so žalúziami
- balkón je vybavený sklenenými výplňami

Popis bytu:
- vstupná chodba so zabudovaným šatníkom a odkladacím priestorom, tento priestor je uzatvárateľný protihlukovými zasúvacími dverami
- obývacia miestnosť je čiastočne prepojená s kuchyňou a vchodom na balkón
- balkón je orientovaný na východ
- z obývacej miestnosti sa vchádza do ďalšej izby (detská izba)
- kuchyňa je elegantne biela so zabudovanými elektrospotrebičmi - el. varná doska, el. rúra, mikrovlna rúra, chladnička, mraznička, práčka
- spálňa s nábytkom na mieru
- kúpeľňa so sprchovacím kutom a wc

Tento byt ponúkame aj s jeho zariadením.
Zobraziť
Rodinný dom, Bardejov
Zobraziť
Predaj
Rodinný dom
Bardejov
Cena : 129 000 €
-- NOVÁ CENA --   Rodinný dom na predaj v Bardejove. Dom je skolaudovaný v roku 2012 s energetickým certifikátom. Interiér je kompletne funkčný a obývaný. Exteriér je bez finálnej úpravy (výhodou je finálna úprava podľa vlastných predstáv). Dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží:
1 NP - predsieň, hala s obývacou miestnosťou, kuchyňa, dve izby, kúpeľňa, samostatné soc. zariadenie
2 NP - štyri izby, kúpeľňa so soc. zariadením, vstup do podkrovia
Objekt je kompletne podpivničený so vstupom cez garáž s elektrickou bránou, a vstupom zo zadnej časti domu.
Podlahy sú pokryté dlažbou a laminátovou podlahou, okná sú hliníkové v bielej farbe. Vykurovanie je čiastočne podlahové v kombinácii s radiátormi. Zdrojom tepla je drevosplyňujúci kotol s akumulačným zásobníkom. Prívod vody je riešený vlastnou studňou, odpad je napojený na rozdelený septik. K rodinnému domu patrí oplotený pozemok s rozlohou 2 197 m2. Výhodou je prístup k nehnuteľnosti z dvoch strán (v budúcnosti možnosť výstavby ďalšieho objektu so samostatným prístupom).
Zobraziť
Chata, Bardejov - Kríže
Zobraziť
Predaj
Chata
Bardejov - Kríže
Cena : 19 900 €
Chata v tichom prostredí - Bardejov - Kríže. Je postavená na mierne svahovitom pozemku s výmerou 290 m2. Chata je murovaná so sedlovou strechou pokrytou falcovaným plechom. Interiér je rozdelený na vstupnú chodbu, malú kuchynku a jednu izbu. Chatka je vybavená pieckou na drevo a je v nej zavedená elektrina. Voda je dostupná zo studne mimo pozemku. Pozemok je oplotený a nachádza sa na ňom aj murovaný krb a udiareň. Prístup na parcelu je z asfaltovej cesty. V tesnej blízkosti pozemku preteká malý potôčik.
Zobraziť
Rodinný dom, Bardejov
Zobraziť
Predaj
Rodinný dom
Bardejov
Cena : 150 000 €
Rodinný dom v Bardejove na Tehelnej ulici (tichá lokalita). Tento dom bol kolaudovaný v roku 1987 a jeho obytná plocha je rozdelená na tri podlažia takto:
1. NP - izba, kuchyňa s východom na terasu v záhrade, komora, práčovňa so sprchovacím kútom, vchod do pivničných priestorov
2. NP - vstupná chodba, veľká hala s krbom, kuchyňa, komora, kúpeľňa, soc. zariadenie
3. NP - 3 izby, soc. zariadenie
Súčasťou domu je garáž a prístrešok na parkovanie, v zadnej časti je zastrešená terasa, záhradný krb, pivnica a sklenník. Dom je postavený na rovine, záhrada je mierne svahovitá. Prístup autom je pohodlný z asfaltovej cesty.
Zobraziť
Chata Regetovka
Zobraziť
Predaj
Chata
Bardejov Regetovka
Cena : 70 000 €
Veľmi pekná chata v tichom prostredí lyžiarskeho strediska Regetovka. Chata je prispôsobená celoročnému využitiu. Prevažujúcim stavebným prvkom je drevo ako v exteriéri tak aj v interiéri. Chata je postavená veľmi precízne s výborným dispozičným usporiadaním interiéru. Miestnosti sú esteticky a funkčne zladené.

Na prízemí je spoločenská miestnosť s krbom, kuchyňa s chladničkou, plynovým šporákom a umývačkou riadu, kúpeľňa so sprchovacím kútom a soc. zariadením.

Na poschodí sú dve zariadené miestnosti s lôžkami pre šesť osôb.

V chate je zavedený prívod elektriny, vody a plynu so zásobníka. Vykurovanie s ohrevom teplej vody je zabezpečené plynovým kotlom a kotlom na tuhé palivo. Zdroje tepla sú umiestnené v priestrannej pivnici.

Pozemok je oplotený a okolie chaty je starostlivo upravené. Prístup autom je až na pozemok patriaci k chate.
Zobraziť
Rodinný dom, Zborov
Zobraziť
Predaj
Rodinný dom
Bardejov - Zborov
Cena : 73 000 €
Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej lokalite obce Zborov. Rodinný dom bol postavený v roku 1973 a v posledných dvoch rokoch prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Vymenené boli pôvodné okná a vchodové dvere za plastové, časť priestorov má nové podlahy (laminát, dlažba), nové nátery na stenách, čiastočne sú vymenené elektrické rozvody a v roku 2015 bola ošetrená strecha novým náterom.
Intreriér domu je rozdelený a funkčný ako dva samostatné byty:
- na 1.NP je vstupná chodba, obývacia miestnosť, spálňa, kuchyňa s jedálenským kútom, komora, kúpeľňa so soc. zariadením, vstup do pivničného priestoru
- na 2.NP je obývacia miestnosť, dve izby, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa so soc. zariadením, balkón

Súčasťou ponúkanej nehnuteľnosti je aj samostatne stojaca garáž a hospodárska budova. Pozemok je na rovine a je kompletne oplotený. Na pozemku sa nachádza aj studňa.
Zobraziť
Pozemok, Bardejov
Zobraziť
Prenájom
Pozemok
Bardejov
Cena nájmu : Kontaktujte nás
Ponúkame na prenájom pozemok (pasienky) s výmerou 11 000 m2. Pozemok je vhodný na chov hospodárskych zvierat. K parcele je aj prístupová cesta.
Zobraziť
Pozemok, Bardejov
Zobraziť
Predaj
Pozemok
Bardejov - Mihaľov
Cena : 2 900 €
Pozemok na predaj (lokalita Mihaľov) s výmerou 960 m2. Pozemok je mierne svahovitý a slnečný. Rozmery parcely 9m x 107m.
Zobraziť
Rodinný dom, Bardejov - Ortuťová
Zobraziť
Predaj
Rodinný dom
Bardejov - Ortuťová
Cena : 53 000 €
Rodinný dom na predaj v obci Ortuťová. Má dve podlažia riešené ako samostatné 2 byty. Každé podlažie má kuchyňu dve izby, kúpeľňu a samostatné soc. zariadenie. Je kompletne podpivničený s garážou. Interiér prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2014. Nové sú plastové okná, stierky (stropy a steny), podlahy lamino. Rekonštruovaný bol aj vykurovací systém. Strecha domu je pokrytá plechom.
Zobraziť
Pozemok, Bardejov - Raslavice
Zobraziť
Predaj
Pozemok
Raslavice
Cena : 25 000 €
Pozemok na vstupe do obce Raslavice vhodný na výstavbu rodinného domu. Slnečný pozemok na rovine s oplotením a scháleným vjazdom z hlavej cesty. Na pozemku je vykopaná studňa (cca. 7m), elektro prípojka + ostatné siete dostupné. Výmera parcely je 1950 m2.
Zobraziť
Pozemok, Bardejov - Rešov
Zobraziť
Predaj
Pozemok
Bardejov - Rešov
Cena : Kontaktujte nás
Ponúkame na predaj pozemok v obci Rešov. Pozemok je v tichej lokalite a je vhodný na výstavbu rodinného domu. Prístup k parcele je po asfaltovej ceste. V blízkosti pozemku sú body napojenia na plyn a elektrinu. Pozemok je mierne svahovitý bez porastov (pravidelne udržiavaný). Cena pozemku je 10,- €/m2.
Zobraziť
Pozemok, Bardejov - REZERVOVANÉ
Zobraziť
Predaj
Pozemok
Bardejov - Mihaľov
Cena : 20 000 €

Pekný pozemok na predaj v Bardejove (Mihaľov) s výhľadom na mesto. Pozemok je slnečný, mierne svahovitý s výmerou 580 m2 (30m x 19,5m). Prístup autom je až na parcelu. Oplotenie je po celom obvode so vstupnou bránou. Pozemok je zatrávnený a udržiavaný.
Na pozemku je drevená chatka (vek cca. 5 rokov) s rozmerom 5m x 3m, terasa 5m x 1,7m a plechový sklad (cca 2,5m x 2m). Cena za pozemok s chatkou je 20 000,- €.    
Zobraziť
Pozemok, Bardejov
Zobraziť
Prenájom
Pozemok
Bardejov
Cena nájmu : Kontaktujte nás
Ponúkame na prenájom pozemok v Bardejove pri hlavnej ceste - smer Prešov (Starý Blich). Pozemok bude oplotený s posuvnou vstupnou bránou. Na pozemku sú prípojky elektriny, vody a kanalizácie. Povrchová úprava bude pripravená podľa požiadavky (štrk, makadam, dlažba). V prípade potreby bude k dispozícii unimobunka. Pre bližšie informácie volajte 0907 914 700.
Zobraziť
Pozemok, Bardejov
Zobraziť
Predaj
Pozemok
Bardejov - Mihaľov
Cena : 6 €
Slnečný pozemok na predaj v peknom prostredí na Mihaľove s rozlohou 4824 m2. Pozemok je vcelku s rozmermi 253 m x 19 m. Celá plocha je zatrávnená bez porastov. Prístupová cesta je nespevnená poľná. Cena pozemku je 6 €/m2.
Zobraziť